Jak kopać kryptowaluty na telefonie ?

Witam, zdecentralizowana aplikacja od developerów kryptowaluty ALQO pozwala nam na kopanie ALQO w telefonie, wystarczy że dokonamy rejestracji na zdecentralizowanej aplikacji webowej http://www.liberio.app a następnie prześlemy zakupione coiny ALQO z giełdy na nasz nowo utworzony adres w liberio.

Ile możemy zarabiać dziennie na wykopywaniu kryptowaluty metodą POS (Proof of stake) ?

Wszystko zależy od trudności kopania z ang. difficulity, w ALQO na czas pisania tego postu jest to 168165, czym więcej posiadamy coinów ALQO tym więcej wykopiemy dziennie, dużo też zależy ilu ludzi kopie, gdy jest ich więcej tym trudność jest większa.


powyżej macie napisaną aktualną trudność wydobycia kryptowaluty ALQO, rekomendowaną ilość ALQO na jednym adresie z którego będziemy kopać, aktualne wydobycie za znaleziony blok czyli 18 ALQO a także ROI czyli ile coinów wykopiemy rocznie, aktualnie ROI w ALQO to 148,66 % czyli inwestując w zakup 10 tyś ALQO, w rok wykopiemy prawie 15 tyś ALQO.
Aktualna cena 10 tyś ALQO to 2 tyś $, w rok dodatkowo zarobimy 15 tyś ALQO czyli 3 tyś $ o ile cena ALQO bedzie taka jak teraz, jeśli przykładowo cena za ALQO urośnie do $1, zarobimy 15 tyś $ :)

Jak rozpocząć kopanie nie inwestując dużo ?

Wystarczy że kupimy ALQO na gieldzie, założymy konto na https://liberio.app, po zalożeniu konta przechodzimy w zakładke AddressBook i przesyłamy coiny z giełdy na jeden z automatycznie wygenerowanych portfeli


po przesłaniu i pojawieniu się coinów nic więcej nie musimy robić staking/wydobycie jest automatycznie aktywowane, w każdej chwili wszystkie coiny, lub tylko te wykopane możemy przesłać na giełdę i sprzedać, jeśli macie jakieś pytanie to piszcie w komentarzach.

Komentarze