Kryptowaluty jak zacząć ?

W tym poście chciałbym wam napisać jak zacząć wydobywać kryptowalutę ALQO która według mojej opinii jest aktualnie znakomitą inwestycją w biznesie kryptowalutowym. Dlaczego akurat kryptowaluta ALQO przecież jest ich aktualnie tak dużo na rynku ..

Kryptowaluta ALQO posiada kilkanaście cech które wyróżniają ją na tle innych kryptowalut choćby np bitcoina..oto kilka z nich poniżej

1. Jest szybsza potwierdzenie transakcji zajmuje 1 minute, w bitcoinie potwierdzenie to 10 minut.
2. Wykorzystuje algorythm POS który nie marnuje tyle energi elektryczniej jak to ma miejsce w bitcoinie ponieważ nie wymaga mocnego sprzętu do kopania...a zwykły procesor i połaczenie z internetem.
3. Liberio Framework - aby kopać tę kryptowalutę metodą POS wystarczy zarejestrować się na zdecentralizowanej platformie Liberio, również możemy na tej platformie przechowywać coiny ALQO.
4. Giełda Bitfineon - Bitfineon to giełda która została stworzona przez zespół programistów ALQO, innowacyjna giełda Bitfineon z autorskim systemem sharepool dzięki któremu giełda Bitfineon będzie dzielić się zyskiem z uzyskanej prowizji z użytkownikami posiadającymi kryptowalutę ALQO.

Aby zacząć kopać kryptowalutę ALQO metodą POS wystarczy zarejestrować sie na www.liberio.app a następnie na nowo wygenerowany nasz portfel przesłać coiny ALQO kupione na giełdzie, staking rozpocznie się natychmiastowo, wykopane coiny lub wszystkie coiny możemy ponownie wysłać na giełdę i sprzedać.

obecna cena ALQO gdy piszę ten krótki artykuł wynosi 0.20 $.

kryptowalutę ALQO będzie można kupić na giełdzie Bitfineon która za kilka dni w wersji beta pojawi się na rynku, aktualnie można ją kupić na zdecentralizowanej giełdzie crypto-bridge link zamieszczam poniżej..

https://wallet.crypto-bridge.org/market/BRIDGE.ALQO_BRIDGE.BTC

pozdrawiam inwestorów ALQO !

Komentarze