Darmowy Kompresor PDF dla Maca !

Lightweight PDF to darmowa aplikacja kompresująca PDF dla MACa. Jest to bardzo prosta aplikacja dla systemu MacOS, z której możesz korzystać za darmo. Kompresuje pliki PDF, w kilka sekund. Wszystko co musisz zrobić, to przeciągnąć plik PDF, a następnie program go skompresuje. Zapisuje zmiany w tym samym pliku, więc możesz chcieć wykonać kopię zapasową oryginalnego pliku, jeśli zamierzasz korzystać z tej aplikacji. Program może pomóc zmniejszyć rozmiar pliku PDF nawet o 50% lub więcej. Jednak tak duża różnice w pliku zobaczymy tylko z zeskanowanymi plikami PDF, ponieważ są one zazwyczaj duże.

Zeskanowane pliki PDF składają się z obrazów i dlatego mają duże rozmiary w porównaniu do zwykłych plików PDF. A jeśli chcesz je zoptymalizować, to ta prosta aplikacja Ci pomoże.  Zainstaluj go ze sklepu Apple App Store, a następnie używaj go kiedy chcesz. Minimalny interfejs tej aplikacji jest bardzo przydatny podczas kompresowania zeskanowanych plików PDF.

Apliację pobierzesz stąd : https://lightweightpdf.com/Jak korzystać z tej darmowej aplikacji Lightweight PDF dla MAC:


Teraz otwórz aplikację, a otworzy się jej interfejs. Na interfejsie nie ma nic. Trzeba po prostu upuścić plik PDF, aby go skompresować. Możesz też kliknąć w środku interfejsu, a następnie wybrać plik ręcznie z dowolnego miejsca na komputerze. Następnie aplikacja automatycznie skompresuje plik.

Powyższy zrzut ekranu pokazuje, jak działa ta aplikacjaPo procesie kompresji pokaże ci nawet, w jakim stopniu skompresował twój plik PDF. Możesz użyć tego w taki sam sposób za każdym razem, gdy chcesz skompresować kolejny zeskanowany plik PDF.


Jeśli często używasz zeskanowanych plików PDF, powinieneś mieć tę aplikację na swoim Mac-u. Za pomocą tej aplikacji można zaoszczędzić dużo miejsca na dysku i zoptymalizować pliki. Jego funkcja drag-drop jest tym, co najbardziej mi się podoba. Po prostu upuść plik w interfejsie, aby go skompresować. Jeśli szukasz darmowej aplikacji MAC do optymalizacji plików PDF, to Lightweight PDF jest znakomitym wyborem. pozdrawiam !

Komentarze