Wszystkie nowe zmiany aparatu Google w Androidzie Q

Ostateczna wersja Androida Q beta - Android Q Beta 6 - jest teraz dostępna dla programistów i entuzjastów zabawy. Ta kompilacja daje nam prawie kompletny obraz tego, jak będzie wyglądać publiczna wersja Androida Q, która zawiera teraz kilka poprawek, które Google wprowadza w swojej aplikacji Aparat.

Największe jak dotąd zmiany w Androidzie Q obejmują nowe sterowanie gestami i ogólne ulepszenia interfejsu użytkownika, ale wiele innych podstawowych aplikacji i funkcji na Androida również otrzymuje aktualizacje. Oto niektóre z kluczowych różnic, które zauważyliśmy w aplikacji Aparat Google:Tryb nocny jest teraz natychmiast dostępny z menu głównego, zajmując miejsce wcześniej zajmowane przez tryb Panorama. Aplikacja nadal będzie wyświetlać denerwujące powiadomienie o pigułkach, sugerując włączenie trybu nocnego, jeśli obraz jest zbyt ciemny, choć teraz będzie o wiele łatwiej go używać.Elementy balansu bieli i temperatury kolorów zostały całkowicie usunięte z aplikacji. Czas, aby przejść do aplikacji o większej mocy, jeśli potrzebujesz tych elementów sterujących.
Przednie elementy sterujące lampą błyskową zostały uproszczone do przełącznika wł. / Wył., A nazwa tej funkcji została zmieniona na „Podświetlenie”, ponieważ w rzeczywistości nie używa lampy błyskowej, ale raczej rozjaśnia ekran telefonu.

Zmiany te najpewniej zostaną przeniesione do pełnej wersji, która ma się pojawić w najbliższych tygodniach. Właściciele dowolnego telefonu Pixel mogą wcześnie rzucić okiem na nowy interfejs aparatu i wszystkie inne funkcje Androida Q, wybierając program Android Beta.

Komentarze